Nagrobki Tarnów to jedna z gałęzi naszej wieloletniej działalności. Firma Ediart już od ponad 20 lat specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym na terenie Tarnowa i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy najlepsze jakościowo, naturalne materiały, najwyższy poziom i kompleksowość usług. Tworzymy z pasją, dbałością o każdy, najmniejszy szczegół oraz przy wykorzystaniu nowatorskich technologii. W swojej ofercie kamieniarstwa nagrobkowego posiadamy gotowe modele, ale wykonujemy również projekty na zlecenia indywidualne, doradzamy w wyborze kamienia oraz kształtu pomnika.

nagrobki tarnow ediart kamieniarstwo nagrobkowe

Nagrobki Tarnów i okolice

Nagrobki dla naszych Klientów z Tarnowa i okolic oferujemy w wielu różnych wariantach:

 • nagrobki pojedyncze,
 • nagrobki podwójne,
 • grobowce,
 • pomniki na specjalne zamówienie,
 • tablice nagrobne,
 • tablice pamiątkowe,
 • płyty i płytki,
 • liternictwo,
 • galanteria nagrobna.
nagrobki tarnow ediart kamieniarstwo nagrobkowe
Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze

Wykonujemy nagrobki pojedyncze w standardowych wymiarach podstawy 90x190cm, jak również w innych, określonych wymiarach. W zakresie wzornictwa oferujemy nagrobki nowoczesne, eleganckie, minimalistyczne lub w wybranym przez klienta stylu.

Nagrobki pojedyncze nowoczesne

Zakład kamieniarski Ediart wychodzi naprzeciw klientom i oferuje szeroką ofertę nowoczesnych nagrobków pojedynczych. Nieustannie się rozwijamy i odpowiadamy na pojawiające się doskonalenia w kwestii projektowania nagrobków. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie proponować klientom nowoczesne i piękne rozwiązania w zakresie nagrobków pojedynczych. Oferujemy eleganckie i ekskluzywne nagrobki dopasowane do Państwa oczekiwań. Wzornictwo może być szczegółowe, dopracowane w każdym detalu, jak również mniej wyszukane i skomplikowane. Nagrobki pojedyncze nowoczesne dopasowujemy do indywidualnej wizji klienta. Chętnie realizujemy też niestandardowe projekty.

Nagrobki pojedyncze cena

Cena nagrobków pojedynczych będzie zależała od wybranego materiał, rozmiaru, stylu i innych cech. Żeby poznać dokładną wycenę zapraszamy do kontaktu z nami.

Nagrobki podwójne

Wykonujemy trwałe i piękne nagrobki podwójne, nagrobki rodzinne. Standardowo wymiary podstawy wynoszą 190x190cm, ale możemy je dostosować do indywidualnych wymagań. Proponujemy nagrobki podwójne nowoczesne, minimalistyczne, eleganckie, w starym stylu lub innym, wybranym przed klienta. Oferujemy również możliwość wyboru koloru kamienia.

Nowoczesne nagrobki podwójne

Wykonujemy nagrobki podwójne już od ponad 20 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu udoskonalaniu technik możemy zaoferować piękne nowoczesne nagrobki podwójne, które przyciągają spojrzenia i zachwycają. Nagrobki wykonane przez firmę Ediart są trwałe, dopracowane i piękne nawet po wielu latach. Dostosowujemy projekt do wizji klienta, dzięki czemu wspólnie tworzymy niezwykłe nagrobki.

Nagrobki podwójne cena

Nagrobki podwójne – cena wykonania takich nagrobków będzie zależna od kilku czynników, takich jak wybrany materiał, wielkość nagrobka, wybrany styl, indywidualna wizja i tym podobne. Zadzwoń i dowiedz się więcej, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - nagrobki podwójne
Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - grobowiec

Grobowce

Grobowce to rodzaj nagrobków wybieranych zwykle przez rodziny. Jest dobrym rozwiązaniem ze względów ekonomicznych, ponieważ opłatę za postawienie pomnika uiszcza się tylko raz. Grobowce wykonujemy samodzielnie, z wykorzystaniem sprawdzonych przez lata technik i najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy piękny wygląd i trwałość grobowców.

Grobowce Tarnów – zakład kamieniarski EdiArt od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem pięknych grobowców na terenie Tarnowa i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Grobowce rodzinne

Grobowce rodzinne zachwycają swoim wyglądem i gabarytami, są niejako ukłonem w stronę tradycji rodzinnych. To piękny wyraz pozostania ze sobą nawet po śmierci. Chociaż nie są wybierane często, warto przeanalizować wybór jednego miejsca spoczynku dla bliskich sobie osób. 

W naszym zakładzie EdiArt znajdą Państwo szeroką ofertę grobowców rodzinnych. Można wybrać nagrobki z tych, które są już dostępne, jak również stworzyć samodzielnie projekt grobowca od podstaw, według indywidualnych preferencji. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i niestandardowych projektów. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby grobowiec był w pełni dopasowany do Państwa potrzeb i wizji.

Pomniki na zamówienie

Wykonujemy pomniki na zamówienie, które w pełni odzwierciedlą indywidualną wizję, będą dopasowane do wymagań cmentarnych w zakresie np. rozmiarów oraz zachowają trwałość i piękny wygląd na lata. Pomniki w Tarnowie na specjalne zamówienie to rozwiązanie, z którego klienci są bardzo zadowoleni, ponieważ jest dokładnym odzwierciedleniem ich wymagań.

Usługi kamieniarskie pomniki

EdiArt usługi kamieniarskie – pomniki na specjalne zamówienia tworzymy z dbałością o każdy szczegół. Wiemy też, że dla naszych klientów ważne jest, jak odporne na działanie czynników zewnętrznych są nagrobki. Dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych, wysokiej jakości surowców i materiałów podczas wykonywania pomników. Dzięki temu odznaczają się one szczególną trwałością i pięknym wyglądem nawet po latach. 

Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - pomniki na zamówienie

Tablice nagrobne

Oferujemy tablice nagrobne w różnych wzorach i wymiarach. Tablice nagrobkowe muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych i bardzo wytrzymałe, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Proponujemy tablice, które spełniają powyższe wymagania, a oprócz tego pięknie i estetycznie się prezentują. Istnieje możliwość wykonania tablic w różnych kształtach i rodzajach wykończenia. Oferujemy także doradztwo przy wyborze tablicy najlepiej dopasowanej do potrzeb.

Tablice pamiątkowe

Wykonujemy tablice pamiątkowe – najczęściej w kształcie prostokątnym, choć istnieje możliwość wykonania tablicy o dowolnym kształcie. Mogą zawierać wizerunek osoby, napis, logo lub herb. Są trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych i niepękające. Chętnie wykonany dla Ciebie tablicę pamiątkową w Tarnowie lub okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - płyta nagrobna

Płyty i płytki nagrobne

Istnieją różne rodzaje płyt nagrobnych i materiałów, z których zostały wykonane. Żeby wybrać odpowiedni do potrzeb, należy zaznajomić się z cechami poszczególnych z nich. Poniżej prezentujemy krótkie opisy poszczególnych surowców.

Płyta nagrobna

Płyta nagrobna wykonana z granitu będzie najbardziej trwała. Granit jest odporny na wilgoć, wahania temperatury i ścieranie. Średni okres żywotności płyt granitowych wynosi nawet do kilkudziesięciu lat. Płyty nagrobne z granitu też łatwo się czyści i nie wymagają one szczególnej pielęgnacji. Są także bardzo estetyczne i mogą występować w różnych odcieniach kolorystycznych. Granit jest jednak bardzo drogim materiałem.

Płyta nagrobna z marmuru będzie tańsza od granitowej, ale też mniej odporna na zniszczenia. Wymaga też szczególnej pielęgnacji, ponieważ niektóre środki chemiczne mogą doprowadzić do matowienia płyt nagrobnych z marmuru.

Ze względów estetycznych poleca się często wykonanie płyty nagrobnej z piaskowca. Łatwo tu dobrać kolor do potrzeb, ponieważ piaskowiec może przybierać odcienie żółci, czerwieni i szarości. Jest to jednak materiał dużo mniej trwały od granitu. Plusem jest fakt, że nie jest to wymagający surowiec i nie wymaga konserwacji. 

Płytka nagrobna

Podczas wyboru odpowiedniego surowca do potrzeb i budżetu warto skontaktować się z profesjonalnym zakładem kamieniarskim. W firmie EdiArt chętnie doradzimy, który z materiałów będzie najlepszą opcją w danej sytuacji. Chętnie też wykonamy płytę nagrobną z wybranego materiału.

 
 

Liternictwo nagrobkowe

Podczas wybierania nagrobka, oprócz kwestii takich jak rozmiar, kształt i rodzaj surowca, należy skupić się też na liternictwie nagrobkowym na płycie nagrobnej. Litery mają wpływ na wygląd końcowy, prezencję i estetykę, więc warto zastanowić się, jak odpowiednio dobrać kształt oraz rodzaj liter.

Liternictwo na pomniku

Liternictwo na pomniku może być różnego rodzaju, zrealizowane za pomocą kilku technik. Można wybrać litery grawerowane, a także wyroby sztuczne bądź metalowe. Także czcionka może być właściwie dowolna. 

Poza danymi zmarłego, na nagrobku można także dodać własną sentencję. To piękny i miły dodatek, z którego często i chętnie klienci korzystają.

Liternictwo Tarnów

Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnych liter na nagrobek. Konsultujemy, doradzamy, a następnie starannie wykonujemy litery na płycie nagrobnej. Realizujemy zlecenia w Tarnowie i okolicach.

Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - liternictwo nagrobkowe

Liternictwo - nagrobki Tarnów

W naszym zakładzie kamieniarskim EdiArt korzystamy z kilku różnych metod nanoszenia liter na kamień.

Wyróżniamy:

 • litery zamieszczane na tablicy,
 • litery kute,
 • litery piaskowane.

 Wybór metody zależy od klienta i indywidualnych preferencji.

Litery metalowe

Litery metalowe są zamieszczane na tablicy i powodują, że napisy się wyróżniają, są niepowtarzalne. Przykuwają wzrok, wyglądają jak artystyczne rękodzieło. Oprócz tego, że pięknie się prezentują, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają na długo i są odporne na uszkodzenia. 

Liternictwo metalowe wykonuje się z metaloplastyki, a więc ze stopu różnych metali, brązu i stali nierdzewnej. Litery metalowe są przywiercane do kamienia bądź mocowane za pomocą specjalnego kleju. Wyglądają pięknie przez długie lata, jednak jest to dość droga opcja. Niestety zdarza się, że litery takie są odrywane i kradzione. 

Litery ze stali nierdzewnej

Litery ze stali nierdzewnej stanowią świetną alternatywę dla liter piaskowanych bądź tych z brązu. Są bardzo estetyczne, czytelne i widoczne z daleka. Dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości, nie ma tu efektu zaśniedzenia i są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Stal nierdzewna znakomicie komponuje się z kamieniem naturalnym. 

Litery aluminiowe

Litery aluminiowe mogą być srebrzone lub złocone. Są także mocowane za pomocą kleju lub przywiercane do tablicy. Trwałe, estetyczne i łatwo widoczne. Chętnie pomożemy Ci z wyborem idealnych liter mocowanych na nagrobku.

Litery kute

Litery kute na nagrobkach mogą robić ogromne wrażenie, są niezwykle efektowne i odporne na czynniki atmosferyczne. Ręcznie robione w ramach rzemieślniczej pracy polegającej na kuciu w płycie nagrobka napisów i wzorów. Jest to czasochłonny proces, dlatego też kosztowny. Czas oczekiwania na wykonanie kutych liter będzie dłuższy niż podczas innych metod. Litery kute to najstarsza z technik wykonywania napisów na płytach kamiennych.

Litery piaskowane

Litery piaskowane to jedna z najczęściej spotykanych metod tworzenia napisów na nagrobków. Jest także najtańszą. Polega na wprowadzeniu do programu komputerowego projektu napisu lub grafiki, a następnie na wycięciu ich na ploterze. Kolejnym etapem jest użycie specjalnego urządzenia do piaskowania tablicy nagrobkowej. Litery piaskowe są bardzo precyzyjnie wykonane.

To rozwiązanie pozwala na duży wybór czcionek. Litery piaskowane są trwałe i istnieje możliwość pomalowania ich odpowiednią farbą w wybranym kolorze, np. złotym, srebrnym bądź czarnym. Farba zapewnia także lepszą widoczność liter piaskowanych, nawet podczas deszczowej pogody. 

Nagrobki Tarnów - Zakład kamieniarski EdiArt - galanteria nagrobkowa

Galanteria nagrobna

Oferujemy także galanterię nagrobną, czyli wszelkiego rodzaju dodatki umieszczane na nagrobkach. Mogą to być wazony na kwiaty, księgi, misy, a także krzyże, aniołki i tym podobne. Mogą podkreślić styl nagrobku, oświetlać go (lampiony) i ozdabiać. Akcesoria występują w różnych wariantach kolorystycznych i są odporne na czynniki pogodowe. Łatwo je utrzymać, nie wymagają specjalnego czyszczenia i można stosować do nich środki chemiczne i detergenty. 

Projekty nagrobków 3d

W naszej ofercie znajduje się również całkowicie nowoczesne rozwiązanie, jakim jest projektowanie nagrobków 3D. Wizualizacja 3D jest w stanie dać nam możliwość zobaczenia, jak dokładnie będzie wyglądał nagrobek jeszcze przed ostateczną decyzją. Projekty nagrobków 3D wykonujemy bazując na indywidualnych wymaganiach Klienta.

Usługa projektowania pomników w 3D powstała w odpowiedzi na chęć wizualizacji i lepszego wyobrażenia sobie końcowego efektu po stronie Klienta. Chcemy dokładnie spełniać oczekiwania co do formy i wyglądu nagrobków. Na każdym etapie także konsultujemy nasze projekty oraz doradzamy. Zapraszamy do korzystania z usług wizualizacji 3D nagrobków – są wolne terminy!

Wizualizacje 3d nagrobków EdiArt
nagrobki tarnow ediart kamieniarstwo nagrobkowe

Kamieniarstwo nagrobkowe Tarnów

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru, montażu oraz realizacji pomnika!

Nagrobki Tarnów - rodzaje kamienia

 • marmur – trudno mu odmówić walorów estetycznych, na cmentarzach pięknie prezentuje się  czarny marmur
 • granit – w praktyce jest kamieniem odpornym na ścieranie, a także na działanie czynników atmosferycznych, łatwy w czyszczeniu
 • kwarcyt – jest bardzo twardy, odporny na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne
 • piaskowiec – daje duże możliwości ręcznej obróbki kamienia, a co za tym idzie, niezwykłą dowolność w wyborze form i zdobień
 • onyks – kamień o bogatym wzornictwie, bardzo dekoracyjny
 • trawertyn – ma estetyczny wygląd i harmonijnie łączy się z otoczeniem
 • marmur konglomerat – trwały i solidny materiał z kruszywa marmurowego, który ciężko zarysować i uszkodzić,
 • kwarcyt konglomerat – idealny jeśli chodzi o zachowanie czystości i trwałości przez lata, a przy tym estetycznego wyglądu – przez swoją nieporowatość zapobiega rozmnażaniu się bakterii,
 • kwarcyt naturalny – to twardy kamień o bardzo zbitej strukturze, odporny na plamy i uszkodzenia oraz przypominający wyglądem marmur,
 • łupek – to mieszanina skał osadowych lub metamorficznych o warstwowej budowie,
 • wapień – dużo trwalszy od sztucznych materiałów, bardzo łatwy w czyszczeniu i elegancki.
nagrobki tarnow ediart kamieniarstwo
nagrobki tarnow ediart kamieniarstwo nagrobkowe

Nagrobki w Tarnowie

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z kamieniem na nagrobek, jakie cechy powinien mieć, jak go pielęgnować, chętnie odpowiemy – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wszystko wyjaśnimy, objaśnimy, udzielimy porady.

Nagrobki - kamień nagrobkowy

Przy dużych realizacjach sprowadzamy również kamień bezpośrednio z kopalni. W celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

O nas

Zakład kamieniarski EdiArt

Firma EdiArt oferuje najwyższej jakości usługi związane z kamieniarstwem nagrobkowym na terenie Małopolski i Podkarpacia (m.in. Tarnów, Kraków, Rzeszów). 

Wszystkie czynności, jakie wykonujemy przy obróbce kamieni są wykonywane przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i tradycyjnych narzędzi ręcznych, jakie stosuje się w  kamieniarstwie od wieków. 

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia i nieustannie też się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje. 

Dlaczego EdiArt?

doswiadczenie-ikona-ediart-zaklad-kamieniarski

Doświadczenie

Zajmujemy się kamieniarstwem już od ponad 20 lat.

darmowa-wycena-ikona-ediart-zaklad-kamieniarski

Darmowa wycena

Oferujemy darmową konsultację oraz wycenę. Zachęcamy do obejrzenia oferty i kontaktu telefonicznego.

wysoka-jakosc-ikona-ediart-zaklad-kamieniarski

Najwyższej jakości surowce

Jako surowiec wykorzystujemy różne rodzaje kamieni naturalnych najwyższej jakości. 

Nagrobki małopolska

Jesteśmy firmą kamieniarską, która z powodzeniem realizuje nawet najbardziej wymagające projekty nagrobków, zarówno na terenie Tarnowa, jak i na terenie jego okolic takich jak: Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tuchów, Żabno, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn, Wola Rzędzińska, Machowa, Pogórska Wola, Koszyce Małe, Koszyce Duże.

Nagrobki Tarnów - gdzie można nas znaleźć?

Wystawka Nagrobków Tarnów

Pozostałe usługi Edi-Art

Czyszczenie i renowacja kamienia

Kamieniarstwo budowlane