Kamieniarstwo budowlane – zajmujemy się szeroko pojętym kamieniarstwem budowlanym w Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i nie tylko. W ramach naszych usług oferujemy pomiar, przygotowanie i montaż kamienia. Wszystkie realizacje wykonane są z wysokiej jakości naturalnych surowców, które są trwałe i solidne.  Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który pozwala nam na kompleksowe i samodzielne przygotowanie wybranego przez Państwa materiału. Wykonujemy realizacje również na specjalne zamówienie, pod projekt, wewnątrz budynków i w otoczeniu posesji.

Zapraszamy do kontaktu.

Kamieniarstwo budowlane - zakład kamieniarski Ediart - blaty z kamienia

Kamieniarstwo budowlane - zobacz jak pracujemy

Kamieniarstwo budowlane - zakład kamieniarski Ediart

Zakład kamieniarski Ediart

Kamień jest pożądanym materiałem ze względu na swój piękny i elegancki wygląd, a także trwałość. Od 20 lat nasza firma oferuje usługi kamieniarstwa budowlanego, a także czyszczenie, renowację oraz zabezpieczanie kamienia na terenie całej Polski, a szczególnie w województwach: małopolskim, podkarpackim, mazowieckim i dolnośląskim.

Podejmujemy się również skomplikowanych zleceń. Dopuszczamy możliwość sprowadzenia na zamówienie niezwykle wytrzymałych płytek ceramicznych marmuropodobnych, których nie trzeba impregnować czy zabezpieczać.

Uwaga –  przy dużych realizacjach sprowadzamy również kamień bezpośrednio z kopalni. Zapraszamy do kontaktu.

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości

Marmur

Granit

Kwarc

Piaskowiec

Onyks

Kwarcyt naturalny

Wapień i Trawertyn

Łupek

Kwarc konglomerat

Marmur konglomerat

Kamieniarstwo budowlane cennik

Każdy zakład kamieniarski ma swój cennik. Koszt usług z zakresu kamieniarstwa budowlanego jest za każdym razem podawany indywidualnie i zależy od takich czynników, jak rodzaj kamienia, wielkość zamówienia i tym podobne. Skontaktuj się z nami, żeby poznać wycenę swojego zamówienia.

Zobacz nasze projekty

Dowiedz się więcej

Kamieniarstwo nagrobkowe

Czyszczenie kamienia