Aranżacja kuchni to dla wielu dość duże wyzwanie. Z jednej strony ma być komfortowa, przestrzenna, ale przede wszystkim funkcjonalna. To właśnie tutaj spędzamy największa ilość czasu w ciągu dnia – jedząc czy szykując posiłki. Bez względu na jej wielkość, warto uwzględnić w projekcie dużą ilość blatów, które pomogą nam, a także ułatwią codzienne funkcjonowanie. Jaki będzie najlepszy? Jako firma kamieniarska Ediart oferuje swoim klientom z okolicy Rzeszowa, Tarnowa lub Krakowa eleganckie Kuchnie z kamienia, ponieważ wierzymy, że to bardzo dobry wybór dla amatorów gotowania. 

Na co zwrócić uwagę wybierając kuchnię z kamienia?

Zakup mebli do kuchni z kamienia jest inwestycją na lata. Aby odpłaciły się komfortem, podczas użytkowania, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych cech, takich jak wykonanie, rodzaj tworzywa czy rozmiar. Dobrze zaprojektowana kuchnia uwzględnia również wybór odpowiedniej kolorystyki oraz materiałów użytych przy produkcji mebli. 

Warto postawić na solidne, wytrzymałe tworzywa, które będą odporne na zarysowania, wgniecenia czy temperaturę. Wybór aranżacji kuchni z kamienia jest bardzo duży. Dzięki temu, bez problemów dopasujemy naszą wizję do stylistyki wnętrza i zasobności portfela. Najlepiej, aby była wykonana z trwałych materiałów typu granitu i konglomeratów.

Kuchnie z kamienia - wizytówka firmy Ediart

Najlepsze, najtrwalsze są kuchnie z kamienia granitowego. Podobne cechy wykazuje kwarcogranit, produkowany na bazie naturalnych kwarców. Trwałe i bardzo estetyczne są również kuchnie konglomeratowe.  Wybierając takie tworzywo możemy być pewni, że wytrzyma nam na lata. Warto wiedzieć, że w kuchniach z kamienia nie stosuje się marmurów, które są „miękkie” i łatwe w uszkodzeniu. Blat kuchenny czy barowy z kamienia stanowi serce każdej kuchni. Firma Ediart to lider w produkcji kamienia w Rzeszowie, Tarnowie i Krakowie. Wszystkie czynności związane z obróbką tego tworzywa wykonywane są przy użyciu nowoczesnych maszyn, jak również tradycyjnych narzędzi ręcznych. Realizujemy projekty na zamówienie oraz doradzamy przy wyborze i montażu. Zapraszamy również do obejrzenia galerii blatów kuchennych z kamienia.

image00007

Zalety kuchni z kamienia

  • Kamień to bardzo wytrzymały materiał (najlepiej sprawdza się tutaj granit)
  • Kuchnie z kamienia będą nam służyć wiele lat
  • Odporna na zarysowania i zalania
  • Nadaje kuchni sporo elegancji
  • Kamień dobrze razi sobie z wysoką temperaturą, dlatego gorące garnki nie są mi straszne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią kuchni z kamienia w Rzeszowie:

Nasze dostępne profile, podklejki i wzory

Duży wybór profili i podklejek

Ponad 400 wzorów do wyboru