Wykonujemy elementy budowlane z kamienia – wraz z pomiarem i montażem w miejscu docelowym – do budynków w Warszawie. Ofertę kierujemy zarówno do firm budowlanych, architektów, jak i klientów indywidualnych. Wszystkie elementy wykonujemy z najwyższej jakości kamieni, według wizji artystycznej zleceniodawcy. Szeroki wybór wzorów to nasz atut – oferujemy ponad 100 różnych rodzajów kamieni. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie, dzięki czemu nasza firma istnieje już od ponad 20 lat. Wykonujemy projekty na specjalne zamówienie. Dysponujemy wysokiej klasy, nowoczesnym sprzętem do obróbki kamieniarskiej, dzięki czemu wykonanie realizacji wewnątrz lub na zewnątrz budynku nie stanowi dla nas problemu. Tworzymy szyte na miarę, idealnie pasujące kształtem i kolorem do wnętrza elementy, które zachwycą wszystkich. Nasze usługi już teraz dostępne są również w Warszawie i okolicach. 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami z zakresu kamieniarstwa budowlanego, zapraszamy do kontaktu.

Budownictwo kamienne -EdiArt

 Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami ponieważ:

  • podchodzimy bardzo  indywidualnie do naszych zamówień
  • doradzamy przy wyborze i montażu kamienia
  • mamy duże ponad 20-letnie doświadczenie
  • gwarantujemy wysoką jakość kamienia
  • oferujemy darmową konsultację i wycenę

Najwyższej jakości surowce

Marmur

Granit

Kwarc

Piaskowiec

Onyks

Kwarcyt naturalny

Wapień i Trawertyn

Łupek

Kwarc konglomerat

Marmur konglomerat

Konstrukcje kamienne Warszawa

  • Przy dużych realizacjach sprowadzamy również kamień bezpośrednio z kopalni.
  • Dopuszczamy możliwość sprowadzenia na zamówienie niezwykle wytrzymałych płytek ceramicznych marmuropodobnych, których nie trzeba impregnować czy zabezpieczać.

Kamieniarstwo budowlane cennik

Ceny wahają się w zależności od oczekiwań klienta, użytych materiałów, stopnia skomplikowania projektu itd. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i z profesjonalizmem. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji. 

Zobacz jak pracujemy

Dowiedz się więcej

Kamieniarstwo nagrobkowe

Czyszczenie kamienia